بیوگرافی پوریا پوتک + بهترین آهنگ های او و عکس های جدیدش

در این مقاله در رابطه با پوریا پوتک توضیحاتی را برای شما بیان می کنیم و ذکر می کنیم که این خواننده رپ فارسی چه کار هایی انجام می دهد و با انجام چه فعالیت هایی به شهرت رسیده است. اگر علاقمند به شناخت این فرد مشهور هستید این مقاله را مطالعه کنید و تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

پوریا پوتک کیست؟

پوریا پوتک کیست؟

پوریا عرب که با نام پوریا پوتک شناخته می شود در تیر ماه سال ۱۳۷۱ در تهران متولد شده است. دلیل شهرت این فرد مشهور فعالیت در حرفه خوانندگی می باشد که او را به شهرت رسانده است این خواننده مشهور در زمانی که به تازگی حرفه خوانندگی را شروع کرده بود در ایران فعالیت می کرد و برای اینکه بتواند به کار خود ارتقاء دهد و ازادانه فعالیت کند به خارج از کشور مهاجرت کرد و هم اکنون در اوکراین زندگی می کند و تمام فعالیت های خود را در این کشور انجام می دهد.

این خواننده مشهور و محبوب در سبک رپ اهنگ منتشر می کند و این سبک بسیار پر طرفدار و محبوب است. در ادامه مقاله در رابطه با اهنگ هایی که این خواننده منتشر کرده است توضیحاتی را برای شما بیان می کنیم و نام چند اهنگ پر طرفدار را برای شما ذکر می کنیم.

آلبوم های پوریا پوتک چه نام دارند؟

در این قسمت از مقاله نام چند از البوم های این خواننده پر طرفدار را برای شما نام می بریم و ذکر می کنیم این البوم ها در چه تاریخی منتشر شده است. اگر شما قصد دارید این اهنگ های پر طرفدار و محبوب را دانلود کنید می توانید به سایت های مختلف مراجعه کنید.

آلبوم The prophet

البوم The prophet در سال ۲۰۲۰‌ منتشر شده است این البوم بسیار پر طرفدار و محبوب می باشد شما می توانید برای دانلود اهنگ های این البوم به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف مراجعه کنید.

آلبوم changar

یکی دیگر از البوم های این خواننده پر طرفدار که بسیار محبوب و پر طرفدار می باشد changar نام دارد این البوم نیز مانند دیگر البوم های این خواننده بسیار پر طرفدار و محبوب می باشد.

بتل پوریا پوتک چیست؟

بتل پوریا پوتک چیست؟

این خواننده مشهور بتل های زیادی را منتشر کرده است و شما می توانید با مراجعه کردت به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف اهنگ هایی که به صورت بتل منتشر شده است را دانلود کنید و گوش کنید دانلود تمامی اهنگ های این خواننده رایگان می باشد و شما به راحتی می توانید دانلود این اهنگ ها را انجام دهید. در ادامه مقاله اطلاعات کامل تری را در رابطه با این خواننده در اختیار شما قرار می دهیم.

پوریا پوتک یوتیوب چه فعالیت هایی انجام می دهد؟

امروز تمامی افراد از صفحات مجازی استفاده می ‌کنند و فعالیت ‌هایی در این صفحات مجازی انجام می دهند این خواننده مشهور نیز از صفات مجازی استفاده می ‌کند و در یوتیوب فعال می باشد در واقع فعالیت‌ هایی انجام می ‌دهد شامل منتشر کردن موزیک ویدئو های خود می باشد که شما با مراجعه کردن به یوتیوب به راحتی می توانید تمامی موزیک ویدئو هایی که منتشر می‌ کند را مشاهده کنید البته که تمام موزیک ویدئو های او در سایت های دیگر و صفحات مجازی دیگر قابل مشاهده می باشد ولی محتویات یوتیوب شامل موارد زیر کرده می باشد.
آهنگ دوست دخترم تخمیه به توچه از پوریا پوتک را می توانید از سایت های مختلف دانلود کنید.

5 آهنگ برتر پوریا پوتک چه نام دارند؟

۵ آهنگ برتر پوریا پوتک چه نام دارند؟

در این قسمت از مقاله ۵ اهنگ برتر پوریا پوتک را برای شما نام می بریم و ذکر می کنیم که این اهنگ ها در چه تاریخی منتشر شده است اگر علاقمند به دانلود این اهنگ ها هستید به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف مراجعه کنید و به راحتی تمامی اهنگ های این خواننده را دانلود کنید.

اهنگ پوریا پوتک بسیار پر طرفدار و محبوب است. اهنگ پیروزی پوریا پوتک را می توانید از سایت های مختلف دانلود کنید. دانلود اهنگ پوریا پوتک رپ من از سایت های مختلف امکان پذیر است. دانلود تمام اهنگ های پوریا پوتک یکجا می توانید از سایت هایی مانند گوگل انجام دهید.

اهنگ نوار مشکی

یکی از پر طرفدا ترین و برترین اهنگ این خواننده محبوب نوار مشکی نام دارد این اهنگ در سال ۲۰۲۰ منتشر شده است و بسیار پر طرفدار و محبوب است.

اهنگ خدا

اهنگ خدا یکی دیگر از اهنگ های این خواننده محبوب و پر طرفدار است که در لیست محبوب ترین و پر طرفدار ترین اهنگ ها قرار گرفته است این اهنگ در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است و بسیار محبوب است.

اهنگ پدر مادر

پدر و مادر یکی دیگر از اهنگ های پر طرفدار و محبوبی است که این خواننده منتشر کرده است این اهنگ پر طرفدار در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است و بسیار محبوب است.

اهنگ توله سگ

اهنگ توله سگ نیز یکی دیگر از اهنگ های پر طرفدار این خواننده است که در سال ۲۰۲۰‌منتشر شده است و شما برای دانلود این اهنگ می توانید به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف مراجعه کنید.

اهنگ پیروزی

اهنگ پیروزی یکی دیگر از اهنگ هایی است که در لیست برترین و پر طرفدار ترین اهنگ ها قرار گرفته است این اهنگ در سال ۲۰۲۰ منتشر شده است و بسیار محبوب می باشد.

ری اکشن های پوریا پوتک چگونه است؟

ری اکشن های پوریا پوتک چگونه است؟

ری اکشن های پوریا پوتک نسبت به دیگر رپر ها و خواننده هایی که در سبک رپ فعالیت می کنند بسیار خوب می باشد و شما می توانید به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف و حتی پیج اینستاگرام او مراجعه کنید و به راحتی ویدئو های ری اکشن این فرد را مشاهده کنید. در ادامه مقاله اطلاعات کامل تری را در رابطه با این خواننده منتشر می کنیم.

دختر این رپر چه کسی است؟

در سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف اطلاعاتی در رابطه با دختر این رپر مشهور ایرانی منتشر نشده است و این خواننده مشهور اطلاعاتی در رابطه با اینکه فرزندی دارد یا خیر در هیچ یک از صفحات مجازی منتشر نشده است.

مصاحبه با این رپر را چگونه می توان مشاهده کرد؟

برای مشاهده مصاحبه هایی که با این افراد مشهور انجام می ‌شود شما می توانید به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف مراجعه کنید و به راحتی تمامی مصاحبه‌ های انجام شده با این افراد را مشاهده کنید مصاحبه هایی که با این افراد انجام می ‌شود به این صورت است که از افراد مشهور به برنامه ‌های خود دعوت می کنند و در رابطه با فعالیت هایی که این افراد انجام می ‌دهند و اهداف آن ها برای آینده خود و برنامه‌ هایی که قصد انجام آن ها را دارند سوال ‌هایی مطرح می ‌شود هر سایت و شبکه که قصد انجام مصاحبه را دارند در سایت‌ های خود ساعت و تاریخ انجام مصاحبه را اعلام می‌ کنند تا تمامی طرفداران و هواداران این افراد به راحتی بتوانند شاهد مصاحبه‌ های انجام شده با این افراد باشند و شما با مراجعه کردن به سایت ‌های این افراد به راحتی می توانید تمامی مصاحبه های انجام شده با افراد مشهور به سلبریتی ها را مشاهده کنید.

درآمد این خواننده چقدر است؟

درآمد این خواننده چقدر است؟

با توجه به فعالیت بسیار زیادی که این خواننده مشهور و محبوب انجام می دهد درآمد بسیار زیادی را به دست می آورد همانطور که بیان کردیم این خواننده آهنگ های بسیار زیادی را منتشر کرده است و با فروش آلبوم‌ های خود است که به راحتی می ‌تواند کسب درآمد کند در واقع این خواننده در کشور های مختلف نیز کنسرت برگزار می ‌کند و زمانی که کنسرت برگزار می کند درآمد بسیار زیادی را از برگزاری کنسرت خود به دست می‌ آورد رقم دقیقی در رابطه با درآمد این افراد ذکر نشده است ولی از زندگی های لاکچری این افراد و ماشین هایی که استفاده می کنند و خانه هایی که استفاده می کنند می‌توانیم با توجه به بالا بودن درآمد این اشخاص باشیم.

ایمیل پوریا پوتک چیست؟

این خواننده مشهور ایمیل خود را در پیج اینستاگرام خود منتشر کرده است تا طرفداران و هواداران او با او در ارتباط باشند و شما با مراجعه کردن به پیج اینستاگرام پوریا پوتک می توانید شاهد ایمیل او باشید و به ایمیل این فرد دسترسی داشته باشید در ادامه مقاله اطلاعات کامل تری را در رابطه با این فرد و فعالیت هایی که این انجام می ‌دهند در اختیار شما قرار می دهیم.

همسر پوریا پوتک چه کسی است؟

این خواننده مشهور ایرانی زمانی که به اوکراین مهاجرت کرد در سال ۲۰۱۴ با دختری که در اوکراین زندگی می‌ کرد آشنا شد و به مدت سه سال با یکدیگر دوست بودند و بعد از گذشت سه سال رابطه در سال ۲۰۱۷ تصمیم به ازدواج گرفتند و همانطور که بیان کردیم در سال ۲۰۱۷ این دوستی قانونی شد و این دو با یکدیگر ازدواج کردند خواننده مشهور اطلاعاتی در رابطه با اینکه نام همسر او چیست در سایت های مختلف منتشر نکرده است و اطلاعاتی در رابطه با همسر در دسترس نمی باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. پوریا پوتک چه کسی است؟

  یکی از رپر های مشهور ایرانی است.

 2. پوریا پوتک در چه سالی متولد شده است؟

  در سال ۱۳۷۱

 3. این رپر مشهور هم اکنون در کدام کشور زندگی می کند؟

  در اوکراین زندگی می کند.

 4. آهنگ های این خواننده مشهور در چه سبکی است؟

  در سبک رپ می باشد.

به مقاله بالا امتیاز دهید ..
۰ / ۵
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.