ملیکا تهامی کیست؟ | ماجرای آشنایی ملیکا تهامی و علی یاسینی

در اینستاگرام روزانه افراد زیادی فعالیت می کنند و کسب و کار خود را از این راه می گذرانند. عده ای صفحه ای دارند که اجناس خود را در آن می فروشند، عده ای در پیج خود محتوای آموزشی را ارائه می دهند و تعدادی نیز مردم را با پست های سرگرم کننده مشغول می کنند.

افرادی نیز هستند که به بلاگری مشغولند. یکی از بلاگرها و سلبریتی های اینستاگرام که بسیار نیز معروف است، ملیکا تهامی است که در این مقاله قصد داریم به او بیشتر بپردازیم پس با ما همراه باشید.

ملیکا تهامی کیست؟

ملیکا تهامی کیست؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم به بیوگرافی ملیکا تهامی از شاخ های اینستاگرام بپردازیم. او زاده ۶ دی ۱۳۷۵ در تهران است و یکی از مدل های اینستاگرامی و بلاگر ها است که شهرت بسیاری دارد. وی در رشته طراحی لباس تحصیل کرده است و به غیر از بلاگر بودن کافی شاپی در تهران نیز دارد و عکاس و نویسنده نیز هست. او کار خود را با آرایش شروع کرد و کلیپ های آرایشی زیادی را در اینستاگرام خود منتشر می کرد. کم کم این ویدئو ها بسیار دیده شد و صفحه ملیکا نیز بسیار پر بازدید شد. او چند پیج به غیر از صفحه خودش داشت که این پیچ ها گاهی اوقات بسته می شد. او یک دختر به نام نفس نیز دارد اما تا به حال عکسی را از او منتشر نکرده است. ملیکا هم اکنون نیز به بلاگری مشغول است و شغل اصلی وی همین می باشد.

ملیکا تهامی چگونه به شهرت رسید؟

درواقع ملیکا تهامی بخاطر حواشی اطراف خود و اینکه از مدل های اینستاگرام بود معروف شد. این فرد بینی خود را عمل کرده است و مدل آرایشی الناز گلرخ شده بود. بعد از آن خودش فعالیت آرایشی را آغاز کرد. به همین دلیل کلیپ های بسیاری را از خود در اینستا پخش کرد و همان طور که گفتیم همین باعث شد که وی بسیار معروف شود و کلیپ هایش همه جای اینستاگرام پخش شود. بعد از آن حاشیه های وی شروع شد و این حواشی نام او را بر سر زبان ها انداخت و باعث شد که مدتی را از فضای مجازی دور باشد.

آیا رابطه ملیکا تهامی و علی یاسینی صحت دارد؟

سال ها پیش ویدئویی منتشر شد که در آن گفته می شد که علی یاسینی خواننده کشور با ملیکا تهامی وارد رابطه جدی شده است، ملیکا نیز از وی حامله شده بود و تا آخر این حاملگی آن را پنهان کرده بود و زمانی که فرزندش در آبان ۱۳۹۸ متولد شد رابطه اش را با علی یاسینی تمام کرد. همین مسئله باعث شده تا شایعاتی درست شود که در آن می گفتند علی یاسینی علاقه ای به اینکه بچه را قبول کند ندارد و به همین خاطر آن ها از هم جدا شده اند. ملیکا تهامی نیز صفحه خود را بسته بود و چیزی از این موضوع به رسانه ها نمی گفت. علی یاسینی نیز تا کنون در این باره صحبتی نکرده است و چیزی را ارائه نداده است.

عکس های این شاخ مجازی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این شاخ مجازی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های ملیکا تهامی می‌ توانید به اینترنت مراجعه کنید. به دلیل حواشی زیادی که برای این شاخ اینستاگرامی ایجاد شده است و اتفاقاتی که برای او افتاده بود سایت‌ های زیادی درباره‌ وی صحبت کرده اند و مقاله ‌های زیادی را ارائه داده اند. همان طور که می‌ دانید در این مقاله‌ ها عکس‌ های زیادی نیز وجود دارد تا مخاطب و خواننده با ملیکا تهامی بیشتر آشنا شود. شما می‌ توانید برای دسترسی به این عکس‌ ها و نگاه کردن آن‌ ها به سایت‌ های مربوطه مراجعه کنید. هم چنین می‌ توانید نام ملیکا تهامی را در موتور جستجوی گوگل نوشته و در قسمت تصاویر تمام عکس‌ های او را که در اینترنت وجود دارد مشاهده کنید می‌ توانید این عکس‌ ها را ذخیره کرد و و در رایانه یا تلفن همراه خود بعدا مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام ملیکا تهامی چیست؟

در بالا نیز بیان کردیم که ملیکا تهامی اینستا نیز دارد و در آن بسیار معروف است و در واقع جایی که باعث پیشرفت او شد پلتفرم اینستاگرام است. آدرس صفحه او در اینستاگرام momika.tahami است و بیش از ۳۵۷ هزار نفر نیز دنبال کننده دارد. او در این صفحه عکس های زیادی را از خود به اشتراک گذاشته است، پس اگر دوست دارید عکس های او را ببینید می توانید به این صفحه مراجعه کنید. وی هم چنین کلیپ هایی را نیز از خود منتشر کرده است که دابسمش یا چالش هستند. در قسمت بیوی صفحه آدرس صفحه تبلیغات او نوشته شده است که نشان دهنده این است که وی از ایسنتاگرام درآمدزایی دارد و تبلیغات زیادی را انجام می دهد. شما در قسمت کامنت ها می توانید با وی در ارتباط باشید و نظرات خود را بیان کنید.

درآمد این شاخ مجازی چقدر است؟

درآمد این شاخ مجازی چقدر است؟

همان طور که در بالا اشاره کردیم، ملیکا تهامی در پیج خود تبلیغات انجام می دهد. بلاگری که دنبال کنندگان زیادی داشته باشد، همین طور معروف نیز باشد تعرفه تبلیغات بالایی داره به همین دلیل می‌ توان نتیجه گرفت که درآمد این فرد بسیار زیاد است. اما از میزان دقیق درآمد او اطلاعاتی در دسترس نیست و خودش نیز تا به حال صحبتی در این باره نکرده است. اما به خاطر تبلیغات می‌ توان نتیجه گرفت که درآمد بالایی دارد.

این شاخ مجازی چه حاشیه هایی داشته است؟

حواشی ملیکا تهامی حول محور روابط او می‌ چرخد. ملیکا تهامی و علی یاسینی مدتی با هم در ارتباط بودند و همان طور که گفتیم رابطه‌ آن‌ ها به خاطر حامله شدن ملیکا تهامی از هم پاشید. این موضوع حاشیه‌ های زیادی را به وجود آورد و باعث شد نام این دو نفر بر سر زبان‌ ها بیفتد تعداد بسیار زیادی از افراد در اینستاگرام درباره‌ این دو شخص صحبت می‌ کردند و ملیکا تمام نیز مجبور شد صفحات خود را ببندد و در هیچ کجا فعالیتی نداشته باشد. روابط دیگر او نیز همیشه پر حاشیه بوده است و به نظر می‌ رسد با این راه به دنبال جذب دنبال فالوور ا‌ست.

ازدواج ملیکا تهامی و امیرحسین نامدار صحت دارد؟

ازدواج ملیکا تهامی و امیرحسین نامدار صحت دارد؟

از ازدواج ملیکا تهامی و امیر حسین نامدار اطلاعاتی در دسترس نیست و خود این افراد نیز تا به حال به صورت جدی درباره این موضوع صحبتی نکرده اند. آن ها مدتی را با هم رابطه داشته اند اما صحبتی از ازدواج میان آن ها نشده است. گرچه که عده ای عقیده دارند پدر بچه ملیکا تهامی، امیر حسین نامدار است. اما تهامی تا به حال درباره این موضوع صحبتی نکرده است.

ملیکا تهامی تا کنون چند عمل زیبایی انجام داده است؟

این بلاگر تا به حال عمل های زیبایی بسیاری را داشته است. او تا به حال بینی خود را چند بار عمل کرده است. هم چنین فک خود را زاویه سازی کرده است و لب های خود را نیز ژل است. وی عکس هایی را از نوجوانی خود در پیج اینستاگرامش دارد که اگر به عکس های قدیمی او نگاهی بیاندازید تغییرات زیاد و اساسی را متوجه می شوید.

آیا حاملگی ملیکا تهامی از علی یاسینی حقیقت دارد؟

در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که این فرد با علی یاسینی در ارتباط بوده است. البته آن ها از این روابط صحبتی نکرده اند. اما تعداد زیادی از افراد آن ها را با هم دیده اند و احتمال داده اند که با هم هستند. زمانی که ملیکا تهامی بچه دار شده بود رابطه آن ها تمام شد و این به شایعه این که علی یاسینی پدر بچه ملیکا بوده است بیشتر دامن زد. یکی از خبرنگاران پاپاراتزی این خبر را منتشر کرد و همه آن را فهمیدند. اما خود او و علی یاسینی درباره این موضوع صحبتی نکرده اند. هم اکنون نیز مشخص نیست که پدر بچه ملیکا تهامی چه کسی است.

دلیل بسته شدن پیج این شاخ مجازی چه بود؟

دلیل بسته شدن پیج این شاخ مجازی چه بود؟

عده ای بر این عقیده هستند که پیج ملیکا تهامی به علت فعالیت های نادرستی که در صفحه خود انجام می داد از طرف اینستاگرام بسته شد. اما دیگر افراد بر این عقیده هستند که او صفحه اش را خودش بسته است و این کار را به این دلیل انجام داده است که می خواسته از حواشی به دور باشد و جواب مردم را ندهد و مردم به صفحه او حمله نکنند.

سوالات متداول

 1. مهم ترین اتفاق زندگی ملیکا تهامی چه بود؟عکس نفس دختر ملیکا تهامی را کجا ببینیم؟

  زایمان ملیکا تهامی از نظر خودش مهم ترین اتفاق زندگی اش بوده است و مانند بسیاری از مادران دیگر این روز یکی از بهترین روز های زندگی وی بوده است. او خاطرات این زایمان را زمانی در صفحه خود قرار داده بود و افراد زیادی آن را خواندند اما از همسر خود صحبتی نکرده بود.

 2. خانواده ملیکا‌ تهامی کجا زندگی می کنند؟

  ملیکا تهامی به همراه خانواده خودش و دخترش در تهران زندگی می کند. او خودش در یکی از استوری های اینستاگرامش این موضوع را مطرح کرد و گفت که به همراه خانواده اش زندگی می کند.

 3. عکس نفس دختر ملیکا تهامی را کجا ببینیم؟

  تمامی تصاویر ملیکا تهامی را می توان از طریق اینترنت همان طور که گفتیم تماشا کرد اما ولی تا به حال عکسی از دخترش منتشر نکرده است و صورت او را به صورت واضح نشان نداده است. زیرا بر این عقیده است که دخترش باید خودش این تصمیم را بگیرد.

 4. ملیکا تهامی و همسرش کجا زندگی می کنند؟

  از ملیکا تهامی و همسرش اطلاعاتی در دسترس نیست و مشخص نیست که او به همراه همسرش زندگی می کند یا خیر.

به این مقاله امتیاز دهید :
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *