ترنس بودن دختر بهاره رهنما تایید شد! بررسی دقیق این خبر

بهاره رهنما از سلبریتی های اینستاگرام و یکی از بازیگران پر حاشیه و معروف ایرانی است که در سینما و تلویزیون فعالیت زیادی دارد. این بازیگر تا کنون چندین بار ازدواج کرده است و هر بار با سر و صدای زیادی این خبر را در فضا های مجازی اعلام کرده است. بهاره رهنما در سال های گذشته از یکی از همسران خود باردار شد و دختری به دنیا آورد. اطلاعاتی را در مورد دختر بهاره رهنما جمع آوری کرده ایم و در این مقاله آن ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

دختر بهاره رهنما کیست؟

دختر بهاره رهنما کیست؟

دختر بهاره رهنما پریا قاسم خانی نام دارد. پریا در تاریخ ۱۷ مرداد سال ۱۳۷۶ به دنیا آمده است. پریا هم اکنون ۲۵ ساله است. او در شهر تهران متولد شده است. پدر بزرگ و مادر بزرگ پریا افراد مشهوری به نام های جلال رهنما و پروین قائم مقامی هستند. یکی از خصوصیات اخلاقی پریا، علاقه زیاد او به سفر کردن است. او بسیاری از زمان خود را در حال سفر کردن در کشورهای خارجی است. مادر او یکی از شاخ های اینستاگرام محسوب می شود و برای این هم بسیار معروف شده است.

آیا پریا از نام و شهرت خانوادگی اش استفاده می کند؟

از دیگر خصوصیات این دختر جوان، تلاش بسیار او است. پریا هیچ علاقه ای به استفاده کردن از نام پدر و مادر خود ندارد و تلاش بسیاری می کند تا خودش به جایگاهی مناسب برسد. گفته می شود که در هنگامی که پریا ۱۳ سال سن داشته است، بنا به دلایلی عکس او را بر روی یک مجله چاپ کرده و در مورد او اطلاعاتی را می نویسند. در این زمان بهاره رهنما از دخترش می خواهد تا مجله را به مدرسه ببرد تا دوستان و معلم های او از این ماجرا با خبر شوند. اما پریا این کار را انجام نمی دهد چرا که علاقه ای به دیده شدن و محبوب شدن ندارد و سعی می کند جایگاه شغلی مناسبی برای خود ایجاد کند بدون این که کوچک ترین کمکی از سمت پدر و مادرش خواسته باشد.

شغل پریا قاسم خانی چیست؟

شغل پریا قاسم خانی چیست؟

پریا از کودکی در ایران بوده است اما زمانی که به ۱۸ سالگی می رسد، پدر و مادرش او را برای ادامه تحصیل به خارج از ایران می فرستند. پریا درس خود را در شهر لندن که در کشور انگلستان قرار دارد، ادامه می دهد. شغل و حرفه ای که پریا به آن علاقه دارد، آهنگ سازی و موسیقی است. او در این زمینه فعالیت زیادی دارد و گفته می شود در این حرفه بسیار موفقیت آمیز عمل می کند. از آن جایی که پدر و مادر پریا افراد بسیار مشهور و معروفی هستند، برای او حاشیه های زیادی ایجاد می شود. پاپاراتزی ها و خبر نگاری های زرد مدام در حال ایجاد حواشی برای فرزندان افراد مشهور هستند. مدتی پیش خبری منتشر شد که در آن گفته می شد، دختر بهاره رهنما عروس شد. این خبر هیچ صحتی ندارد و این دختر جوان هنوز مجرد می باشد.

پدر پریا قاسم خانی کیست؟

پدر پریا قاسم خانی کیست؟

پدر دختر بهاره رهنما، پیمان قاسم خانی می باشد. پیمان قاسم خانی یک کارگردان و نویسنده و بازیگر بسیار مشهور ایرانی است. زمان تولد این فرد، ۳۰ دی سال ۱۳۴۴ است. پیمان همسر سابق بازیگر سرشناس، بهاره رهنما می باشد. این دو بازیگر در گذشته از هم جدا شده اند و پریا به همراه مادرش زندگی می کند. پس از جدایی بهاره از پیمان، بهاره با مردی به نام امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. خبر ازدواج او بار ها در فضای مجازی پخش شد و بهاره برای این ازدواج، تصاویر زیادی از خود منتشر کرد.

نا پدری او چه کسی است؟

نا پدری او چه کسی است؟

نا پدری پریا، صاحب یک برند موفق آرایشی است. پریا و نا پدری اش رفتار خوبی با هم دارند و تا کنون هیچ مشکلی بین آن ها به وجود نیامده است. پدر پریا، پس این که ۵ سال از جدایی اش می گذشت با زنی ازدواج کرد. میترا ابراهیمی یک مستند ساز و روانشناس بالینی است که با پیمان ازدواج کرده است. پیمان بسیار وابسته پریا است و سعی می کند تا بیشتر اوقات فراغت خود را با دخترش سپری کند. یکی از علایق پیمان، تماشا کردن فیلم به همراه دخترش می باشد. پیمان در فعالیت های پریا، کمک زیادی به او می کند و تجربیات خود را در اختیار دخترش قرار می دهد. دختر بهاره رهنما در گیسو که یک سریال پر بیننده بود، حضور داشته است و قسمت کوتاهی از این فیلم را بازی کرده است.

دختر بهاره رهنما کجا زندگی می کند؟

دختر بهاره رهنما کجا زندگی می کند؟

پریا هم اکنون در خارج از ایران و در لندن سکونت دارد. در ابتدای مطلب بیان کردیم که او برای تحصیلات خود مهاجرت کرده است اما او دفعات زیادی را به ایران باز می گردد تا پدر و مادر خود را ببیند. پریا قاسم خانی در رشته موسیقی تحصیل می کند و بهاره رهنما اعلام کرده است که دخترش در این عرصه بسیار پر تلاش و موفق است و به زودی به یکی از بهترین آهنگ ساز های ایرانی تبدیل خواهد شد. از آن جایی که پیمان علاقه زیادی به دخترش دارد، حتی به دوست صمیمی پریا نیز حسادت می کند. صحبت های طولانی مدت پریا باعث می شود تا پدرش به رابطه او و دوستش حسادت کند. او از این که دخترش حرف های خصوصی خود را به دوستش می گوید احساس نارضایتی می کند و دوست دارد که پریا تمام حرف ها و درد و دل های خود را به پدرش بگوید. گفته می شود زمانی که دوستان پریا برای دیدن او به منزل آن ها می روند، پیمان با بد خلقی کردن و یا رفتار های غیر قابل پیش بینی باعث می شود که دوستان او سریع تر منزل او را ترک کنند. با این کار ها پیمان خیلی زود تر به دختر خود می رسد. از طرفی هم مادر پریا، بهاره رهنما یک زن کاملا حساس و احساساتی است که از دوری دخترش بسیار غمگین می شود. او در گذشته در یکی از برنامه های طنز دعوت شد اما زمانی که نام دختر او را آوردند، بهاره نتوانست جلوی احساس خود را بگیرد و بسیار اشک ریخت. پریا هم برای نشان دادن دلتنگی خود، تصویری را که به همراه مادرش بود منتشر کرد و متنی در این مورد را نوشت.

عکس های دختر بهاره رهنما را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های دختر بهاره رهنما را در کجا مشاهده کنیم؟

در اینستاگرام پریا تصاویری از او منتشر شده است که با رفتن به پیج او می توان این تصاویر را مشاهده کرد. در صفحه رسمی بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی نیز عکس هایی از پریا موجود می باشد. البته سریع ترین راه برای مشاهده عکس های پریا، نوشتن نام او در گوگل و جست و جو کردن است که با این کار تصاویر زیادی از او به دست می آید. حضور دختر بهاره رهنما در کنار مادرش، در بسیاری از عکس ها مشاهده می شود. در ضمن در بسیاری از نرم افزار های دیگر، مانند یوتیوب و توییتر هم عکس های او وجود دارد.

آدرس پیج اینستاگرام پریا قاسم خانی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام پریا قاسم خانی چیست؟

برای پیدا کردن پیج پریا قاسم خانی، باید در ابتدا وارد اینستاگرام خود شوید. در قسمت جست و جو نام او را سرچ نمایید. البته با سرچ کردن در گوگل هم می توان صفحه اینستاگرام او را به دست آورد. آدرس پیج اینستاگرام پریا قاسم خانی، [email protected] می باشد. پیج پریا تیک آبی ندارد چرا که تیک آبی مربوط به افراد مشهور و معروف می باشد. تعداد ۴۶ هزار و ۹۰۰ نفر اینستاگرام او را دنبال می کنند. پریا فعالیت زیادی در اینستاگرام ندارد و تنها ۱۶ پست را منتشر کرده است که بسیاری از آن ها مربوط به حرفه و شغل او است. تصاویر پریا قاسم خانی با تیپ خفن او در اینستاگرام او و بهاره رهنما به اشتراک گذاشته شده است. اگر به دختر بهاره رهنما علاقه مند هستید، می توانید پیج او را دنبال کنید و از کار ها و زندگی او مطلع شوید. دختر بهاره رهنما اینستاگرام بسیار خلوتی دارد که فعالیت خاصی در آن نمی شود.

درآمد دختر بهاره رهنما چقدر است؟

درآمد دختر بهاره رهنما چقدر است؟

تا کنون اطلاعی در مورد درآمد دختر بهاره رهنما به گوش نرسیده است. قبل از این که پریا از ایران مهاجرت کند، بهاره رهنما خبر مهاجرت او را با یک استوری به اطلاع همه رساند. او در این استوری اعلام کرد که پریا دیگر بزرگ شده است و برای ادامه تحصیل از ایران خواهد رفت. بهاره باز هم از دلتنگی ها و غمی که از دوری دخترش بر او وارد می شود صحبت می کرد. بهاره رهنما که فعالیت زیادی در اینستاگرام خود دارد، بار ها شعر ها و متن هایی را که در مورد دلتنگی و دوری بود منتشر کرد. بهاره می گوید نداشتن فرزند یک غم دارد اما داشتن او، هزار و یک غصه دارد.

آیا پریا قاسم خانی تغییر جنسیت داده است؟

تا به امروز صحبتی در مورد تغییر جنسیت پریا قاسم خانی نشده است. او تیپ های متفاوتی نسبت به سایر دختر ها می زند و سبک لباس پوشیدن متفاوتی دارد. به همین دلیل عده ای گمان می کنند که او دو جنسه است و حتی گفته می شود که ترنس بودن پریا قاسم خانی قطعی است. اما هیچ منبع خبری معتبر و رسمی از صحت این خبر ها، صحبتی نکرده است.

سوالات متداول

  1. تاریخ تولد دختر بهاره رهنما چیست؟

    دختر بهاره رهنما در تاریخ ۱۷ مرداد سال ۱۳۷۶ به دنیا آمده است.

  2. دختر بهاره رهنما در چه رشته ای تحصیل می کند؟

    دختر بهاره رهنما در رشته موسیقی و آهنگ سازی فعالیت دارد.

  3. دختر بهاره رهنما در چه زمانی ایران را ترک کرد و دلیل آن چه بود؟

    دختر بهاره رهنما در سن ۱۸ سالگی و به خاطر ادامه تحصیل از ایران مهاجرت کرد.

به این مقاله امتیاز دهید :
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *