رقص الناز قاسمی جدید به همراه بررسسی دقیق از بیوگرافی و حواشی

در این پست قصد داریم به بیوگرافی الناز قاسمی بپردازیم. رقص الناز قاسمی را اکنون می توانید ببینید و از آن لذت برید و یاد بگیرید. درسته یاد بگیرید الناز جدای این که نقش یک الگو را برای دختران جوان ایرانی و البته عاشق رقص داشت نقش یک مربی خوب و حرفه ای را نیز برای خیلی ها داشت. افراد علاقه مند به دنس با دیدن و دنبال کردن او رقص را به طور رایگان و راحت اموزش می دیدند. زندگی او بسیار شباهت با نیلی افشار دارد و هر دوی آن ها در یک زمان معروف شدند.

الناز قاسمی کیست

الناز قاسمی کیست؟

الناز قاسمی رقصنده ی مجازی و اینستاگرامی متولد ۱۹ آذر سال ۱۳۶۹ در تهران می باشد. وی گفته است که در همان کودکی به فعالیت های دنس و ایروبیک علاقه داشته و پدر و مادر او پس از متوجه شدن این جریان او را به کلاس های رقص گذاشته اند و در دوران نوجوانی فعالیت های خود را به صورت حرفه ای شروع کرد و پیشرفت روز افزونش و تشویق اطرافیانش او را به این فکر وا داشت که از رقص ها و حرکات ایروبیکش کلیپ بسازد.

الناز ۱۶۵ سانتی متر قد و ۵۲ کیلو گرم وزن دارد و همچنین باید دانست کـه رقصیدن به نوبه خود یه ورزش محسوب می شود و فعالیت دراین حوزه سبب پیشگیری از افزایش وزن و خوش استایل شدن می گردد. الناز بسیار خوش اندام می باشد و همه ی این‌ها نقش مهمی در جذب دنبال کننده های‌ وی دارد.

رقص الناز قاسمی از کجا شروع شد؟

الناز قاسمی به تشویق خانواده و دوستان خود تصمیم گرفت فعالیت حرفه ای خود را در فضای مجازی شروع کند و او سایت اینترنتی آپارات و اینستاگرام را برای کار خود انتخاب کرد و در هردو بسیار موفق ظاهر شد و خیلی زود به طرفداران میلیونی در اینستا و به بازدید های چند ده هزارتایی در اپارات رسید. الناز دختری جوان و جذاب با رقصی زیبا و مثال زدنی همچنان می تاخت تا این که با برخورد پلیس فتا و در ادامه با دستور قوه قضاییه پیج اینستا او مسدود شد و تمام محتوی آن پاک شد، شاید با خودتان بگویید که دیگر این رقصنده حرفه ای و جذاب را از دست دادید.

رقص الناز قاسمی

کلیپ های الناز قاسمی را در کجا می توان مشاهده کرد؟

خیلی ها از عکس این رقصنده جذاب در پیج های خود استفاده کردند، البته عکس الناز این روزها در گوشی همراه خیلی ها یافت می شود، الناز هم به خاطر ویدیو های رقص خود و هم به خاطر عکس های مختلف و جذابی که از خود می گرفت سر زبان ها بود و هست. 

آیا الناز قاسمی یوتیوب خود را مدیریت می کند؟

او علاوه بر اینستاگرام کار های خود را در یوتیوب قرار می دهد که خب به نسبت دیگر شبکه های مجازی برای ما ایرانیان ناشناخته می باشد. اما اگر می خواهید آموزش رقص های او را به طور دقیق دنبال کنید باید وی را در آپارات دنبال کنید.

در واقع الناز قاسمی آپارات را به یک محیط کاملا امن تبدیل کرده که می توانید بسیار ساده تر از چیزی که فکرش را بکنید با او بیشتر آشنا شوید و ویدیو هایش را دنبال کنید. پس حتما در برنامه هایتان داشته باشید که پیج او را سیسکراب کنید تا در صورت انتشار ویدئو از ان مطلع شوید. برای دیدن رقص های او در آپارات می توانید عبارت رقص الناز قاسمی جدید اپارات را در گوگل جست و جو کنید از دیدن کلیپ های وی لذت ببرید.

درآمد الناز قاسمی از کجاست؟

اگر طرفداران زیادی را در پیج مجازی خود داشته باشند درآمد زیادی را هم به خود جذب کرده اند و درآمد آن کاملا راضی کننده است طوری که اکثر شاخ های اینستاگرام تنها کار و درآمدشان همین هست.

خانواده این رقصنده ایرانی چه کسانی هستند؟

به تازگی نیز الناز قاسمی و خواهرش الینا عکس هایی را باهم منتشر کرده اند و وی کلیپ های رقص خواهر کوچکش را در صفحه ی اینستاگرام خود منتشر کرده است. پدر و مادر الناز تاثیر به سزایی در موفقیت او در این کار داشته اند و البته خواهر الناز که او هم رقصنده ماهری است توانست با حمایت پدر مادر خود و البته خواهر بزرگ تر خود الناز که در این راه معلم و مربی بسیار خوبی برای او بود به این عرصه وارد شود.

الناز خیلی زود توانست در دنیای فضای مجازی معروف و سرشناس شود و به شهرت و اوازه برسد و البته ناگفته نماند تعجبی هم ندارد. درست است این روز ها هرکسی از هر ترفندی برای معروفیت در فضای مجازی استفاده می کند و رقابت در این عرصه بسیار سخت است اما چند نکته وجود دارد.

در اینستاگرام الناز قاسمی چه می گذرد؟

الناز قاسمی اینستاگرام را به نشر کلیپ هایش ترجیح داد و رفته رفته با سبک خاص خود توانست مخاطبان زیادی را جذب کند و همین امر باعث مشهور شدن و محبوبیت وی در بین جوانان و نوجوانان شد. قطعا اگر شما هم یکی از علاقه مندان و دنبال کنندگان حواشی فضای مجازی باشید نام وی یا رقص الناز را حداقل یک بار شنیده و یا دیده اید.

او که پس از به اشتراک گذاشتن کلیپ هایش و بازخورد مثبتی که از طرفدارانش گرفته بود توانسته بود اسم خود را در بین رقصنده های اینستاگرام جای بیندازد تصمیم به همکاری با دیگر رقصنده ها از جمله کامی یوسفی و مائده هژبری و … گرفت. این سیاست کاری بسیار برای او مثمر ثمر بود و پس از مدت اندکی توانست بر شهرت روز افزونش بیفزاید و به طور محسوسی به تعداد دنبال کنندگان پیج الناز قاسمی اضافه شود.

اینستاگرام الناز قاسمی

معرفی الناز قاسمی و همسرش

الناز قاسمی و همسرش همچنان خالی می باشد چرا که او هنوز ازدواج نکرده است و گفته است فعلا به ازدواج فکر نمی کند. در حال حاضر نیز در کانادا زندگی می کند و چند فستیوال رقص و مسابقه دنس هم شرکت کرده است. او به فعالیت های اینستاگرامی خود در این کشور ادامه داده است و می گوید علی رغم میل باطنی خود مجبور است برای پیشرفتش در این کشور فعالیت کند.

لایو الناز قاسمی در مورد چه بود؟

جریان بازداشت الناز قاسمی به لایو جنجالی او برمی گردد درسال ۱۳۹۷ توسط سایبری ایران پلیس دستگیر شد. دلیل این اتفاق جلوگیری از مشهور شدن الناز بـه دلیل فعالیت هنجار شکن ملی بود. النازپس از یک مرتبه دستگیری و آزادی بلافاصله بـه بیرون از کشور رجوع کرد چرا کـه نمی توانست عطش این علاقه زیادش را فراموش کند. الناز قاسمی همچنین نمی خواست دنبال کننده های‌ خودرا از دست بدهد و می‌خواست نظیر دیگر رقاصه ها مانند نیلی افشار مشهور بشود.

هنگام دستگیری الناز قاسمی و دوستش مائده در فضای مجازی غوغایی بـه پا کرد و همه ی این ها نیز نقش بسزایی در شهرت وی داشت چرا کـه حتی چهره های سیاسی نسبت بـه این اقدام واکنش نشان دادند. قاسمی هم یکی از کسانی بود کـه نامش در این پرونده دیده می شد و بـه همین خاطر بازداشت و بازجویی شد. در آن زمان گفته می شد علت بازداشتش بی حجابی و انتشار کلیپ رقص در اینستاگرام اسـت.

الناز قاسمی و همسرش

اعترافات مائده و الناز در چه خصوص بود؟

بعد از پخش فیلم اعترافات او و مائده، الناز در یک استوری خبر داد: این داستان مال یک ماه پیشه و هم اکنون پخش شده ما سه تا بازداشت شدیم و آزاد شدیم تا دادگاه من شش ساله اقامت کانادا دارم و با خانواده توی کانادا زندگی می کنیم این قضیه مال یک ماه پیشه و من چون برگشتم کانادا دارم پست می گذارم ولی مائده جان چون ایرانه نمی‌تونه پست بگذاره و پیج داشته باشه، این دلیل نمیشه کـه زندان باشه.

الناز قاسمی قبل از عمل

در واقع الناز قاسمی یکی از رقصنده های معروف ایرانی است که می‌ خواهیم در رابطه با چهره قبل از عمل او صحبت کنیم و بگوییم که او قبل از عمل چه چهره ای داشته است این رقصنده ایرانی یکی از کسانی می باشد که چهره قبل از عملش زیبا است و نیاز به هیچگونه عملی نداشته است اما برای آنکه بتواند این زیبایی را چند برابر کند و ایرادات چهره‌ اش را برطرف کند تصمیم می گیرد که عمل بینی انجام دهد و از طریق این عمل نیز چهره او به چهره‌ای بسیار جذاب تبدیل شد اما او چهرش قبل از عملش زیباتر بود زیرا یک چهره طبیعی داشت و نیاز به عمل‌ های مصنوعی نداشت اما این کار را انجام داد.

الناز قاسمی و بارش

دانلود رقص الناز قاسمی و بارش

بارش نیز یکی از کسانی می باشد که به همراه الناز قاسمی در بسیاری از کلیپ ها نقش آفرینی کرده است و با هم می رقصند و رقص های دونفره انجام می‌ دهند که این کلیپ را می توانید از طریق گوگل نیز دانلود کنید زیرا ساده ترین روش این است که به گوگل مراجعه کنید و تمامی کلیپ های آن ها را از این طریق ببینید و از جزئیات آن بهره مند شوید از دیگر راه های دانلود کلیپ های این رقصنده این می باشد که به اینستاگرام الناز و بارش بروید و رقص های دونفره آن ها را در گوشی خودتان سیو کنید تا بتوانید از طریق اینستاگرام نیز کلیپ های آن ها را مشاهده کنید و یا دانلود انجام دهید.

حاشیه های الناز قاسمی در چه مورد است؟

الناز قاسمی رقصنده ای می باشد که همیشه سعی دارد از حواشی به دور باشد و فقط روی کارش تمرکز کند و خودش را به یکی از بهترین رقصنده های ایرانی تبدیل کند اما برخی از مردم برای او حاشیه های زیادی را درست می کنند و می خواهند که به او لطمه بزنند تا او از فعالیت‌ هایش بماند اما به هیچ یک از این حواشی ها توجه نمی کند و فقط قصد دارد به آن هدفی که می خواهد برسد اخیراً حاشیه‌ ای در رابطه با الناز قاسمی درست کرده بودند و می گفتند که او با کامی یوسفی رابطه دارد و می‌ خواهد که با او وارد رابطه شود که تمامی این صحبت‌ ها را نیز تکذیب کرد و هیچ گونه صحتی ندارد. 

زیرا او یکی از رقصنده هایی است که آهنگ های خوانندگان را انتخاب می‌ کند و با آن ها می رقصد و این رقصیدن با آهنگ خوانندگان به این معنی نیست که می‌ خواهد با آن ها رابطه برقرار کند و فقط قصد دارد که آموزش های رقص را به طرفدارانش یاد بدهد از دیگر حاشیه هایی که در رابطه با این رقصنده ایرانی شنیده می‌ شد این بود که او با بارش وارد رابطه شده است که پس از مدتی نیز در یک استوری اعلام کرد من با بارش هیچگونه رابطه ای ندارم و بارش یکی از بهترین دوستان من است و ما فقط با هم همکار هستیم و محتوایی فان و سرگرم کننده برای شما به وجود می‌ آوریم و هیچ رابطه‌ ای بین ما نیست.

الناز قاسمی و کامی یوسفی باهم رابطه دارند؟

کامی یوسفی یکی از خوانندگان ایرانی است که از شهرت خوبی نیز در ایران برخوردار است و با صدای خودش توانست نظر بسیاری از افراد دیگر را به خودش جلب کند در این میان الناز قاسمی نیز با آهنگ های کامی یوسفی کلیپ های زیادی را به اشتراک می‌ گذارد و با آهنگ های او می رقصد اخیراً کامی یوسفی یک آهنگ جدید به بازار داده است که الناز قاسمی در این کلیپ با یک لباس نیم تنه و دامن کوتاه می رقصد که رقصیدن او با این آهنگ باعث شد حاشیه های زیادی در رابطه با او به گوش بخورد و همه بگویند که او قرار است با کامی یوسفی وارد رابطه شود و بخواهند که رابطه ای را با هم آغاز کنند که پس از مدتی نیز این حواشی تکذیب شد و فقط در حد حرف و حدیث بود.

الناز قاسمی و کامی یوسفی

کلاب هاوس الناز قاسمی

کلاب هاوس یکی از برنامه‌ های اجتماعی می باشد که اخیراً سلبریتی ها و افراد زیادی آن را برای گوشی خودشان نصب می کنند و می خواهند که از طریق کلاب هاوس با طرفدارانشان رابطه نزدیکی داشته باشند. الناز قاسمی در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌ کند و گپ و گفتمان هایی را با طرفدارانش و کسانی که واقعاً دلی او را می‌ خواهند انجام می‌ دهد و فنون رقصیدن را به انان آموزش می‌ دهد و گاهی نیز به سوالاتی که از او در برنامه کلاب هاوس می‌ شود نیز پاسخ می‌ دهد.

خانواده این دنسر ایرانی

این دنسر ایرانی یکی از کسانی است که کمتر در مورد خانواده اش صحبت می کند و بیشتر قصد دارد که  با حرفه اش با فالوورانش صحبت کند در رابطه با خانواده او می توانیم بگوییم که هر از گاهی عکس هایی را در کنار خانواده‌اش به اشتراک می‌ گذارد اما سوالاتی که در رابطه با خانواده او می‌ شود را پاسخ نمی دهد که در حال حاضر است خانواده‌اش دور است و خودش در استانبول زندگی می کند اما خانواده اش در ایران هستند و یک خواهر کوچکتر از خودش دارد که حدود ۵ سال سن دارد و او از حالا به او آموزش می دهد تا رقص یاد بگیرد و او نیز یکی از رقصنده های معروف مانند خواهرش بشود.

تمرین های الناز دنسر ایرانی

الناز قاسمی یکی از اشخاصی است که از دوران کودکی  رویایی را در سرش داشت و از همان دوران کودکی تمرین و تلاش های زیادی می‌ کرد تا بتواند به آن چیزی که می خواهد برسد او در ایران تمرینات زیادی انجام می‌ داد و به علت محدودیتی که در ایران بود نتوانست به آن چیزی که می خواهد برسد و سپس تصمیم گرفت که به ترکیه برود و تمریناتش را در ترکیه ادامه دهد و آن قدر در ترکیه تمرین کرد و کوچه و خیابان ها را قدم زد و به تمرین پرداخت تا توانست یکی از دنسرهای محبوب شود.

سوالات متداول

 1. الناز قاسمی کیست؟

   او یکی از رقصنده های ایرانی می باشد که در حال حاضر در ترکیه زندگی می‌ کند و یکی از محبوب ترین دنسرها در ایران است.

 2. این دنسر ایرانی در حال حاضر در کجا سکونت دارد؟

   او به دلیل محدودیت هایی که در ایران برایش به وجود آمد تصمیم گرفت که به ترکیه برود و در حال حاضر در استانبول زندگی می کند.

 3. الناز قاسمی از چه طریق کسب درآمد می‌ کند؟

  او راه‌ های مختلفی برای کسب درآمد دارد و یکی از عمده ترین راه ها برای کسب درآمدش انجام تبلیغات و برگزاری کلاس های خصوصی آموزش رقص می باشد.

 4. الناز قاسمی با چه آهنگ هایی می رقصد؟

   اکثر آهنگ هایی که با آن می رقصد شاد هستند و با آهنگ های کامی یوسفی، باران، رضا بهرام، امیر تتلو و دیگر خواننده های ایرانی می رقصد.

 5. آیا الناز قاسمی و کامی یوسفی با هم رابطه دارند؟

  الناز و کامی کلیپ های جذاب و زیبایی را با یکدیگر می ساختند و اجرا می کردند و می توان نقطه ی اوج معروفیت الناز را هم اجرای او در کنار کامی یوسفی گفت اما این بنا به رابطه داشتن آن ها نیست.

 6. چه اتفاقی افتاد که او به کانادا مهاجرت کرد؟

  او گفت پاسپورت کانادا را دارد و می خواهد به دلیل محدودیت های موجود در ایران به این کشور برای زندگی مهاجرت کند و فعالیت های دنس و ایروبیک خود را از سر گیرد.

 7. آیا الناز قاسمی سایتی را تبلیغ می کند؟

  الناز قاسمی هم برای خود یک سایت شخصی شرط بندی را راه اندازی کرده است! شما در این سایت می توانید به بهترین شکل ممکن شاهد شرایطی ویژه باشید.

 8. آیا سایت شرط بندی الناز قاسمی معتبر است؟

  با توجه به برخی از موارد بخشی از امکانات بت پلاس می باشد ولی با همین موارد هم می توان نتیجه گرفت که سود آوری در چنین سایتی تضمینی است پس ساده از کنار آن گذر نکنید.

به مقاله بالا امتیاز دهید ..
۰ / ۵
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.