بیوگرافی هلیا گلبین راد | مالک برند لیاراج و دوست دختر کوروش وانتونز

در این مقاله می خواهیم شما را با هلیا گلبین راد که یکی از مدلینگ های معروف می باشد آشنا کنیم او توانسته یکی از مارک های لباس را به نام خود ثبت کند در رابطه با اینکه او هم اکنون با چه فردی رابطه دارد (کوروش وانتونز) و متولد چه سالی است و بسیاری از خصوصیات اخلاقی دیگر او شما را آشنا کنیم اگر می‌ خواهید با این مدل معروف بیشتر آشنا شوید در این مقاله همراه ما باشید.

بیوگرافی هلیا گلبین راد

بیوگرافی هلیا گلبین راد

در این بخش از مقاله می ‌خواهیم بیوگرافی این فرد معروف را به شما بگوییم او متولد ۳۱ شهریور سال ۱۳۷۴ می باشد که هم اکنون ۲۶ سال سن دارد این فرد توانسته یکی از مارک های لباس را به نام خود ثبت کند. مارک لباسی که این فرد به نام خود ثبت کرده است لیارج می ‌باشد که وی توانسته با زدن این مارک به نام خود به معروفیت برسد.

شما می ‌توانید عکس ‌های زیادی از او را در اینستاگرام ببینید البته این فرد معروف هم اکنون با یکی از خوانندگان معروف ایرانی به نام کوروش رابطه عاشقانه دارد این مدل معروف هم اکنون ساکن استانبول است. هلیا گلبین راد و کوروش رابطه عاشقانه با هم دارند شما می توانید عکس های زیادی از این دو فرد معروف را در گوگل ببینید.

عکس های هلیا

از آنجایی که می ‌دانید این فرد یکی از مدل های معروف می باشد برای همین عکس های زیادی از او در گوگل و اینستاگرام و بسیاری از برنامه ‌های دیگر منتشر شده است وی در اینستاگرام فالوور های زیادی دارد البته وی عکس ‌های زیادی از خود را در پیج اصلی اینستاگرامش منتشر کرده که شما می‌ توانید عکس ‌های زیادی از این مدل را در گوگل مشاهده کنید برای مثال شما می توانید با وارد کردن نام او در قسمت جست و جوی گوگل تمام عکس های او را ببینید.

اینستاگرام هلیا گلبین راد

اینستاگرام هلیا گلبین راد

اینستاگرام یکی از برنامه ‌هایی است که امروزه طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی هستند که در آن فعالیت می ‌کنند که در این راستا می ‌توانیم به این مدل معروف که توانسته با فعالیت در اینستاگرام توجه افراد زیادی را به خود جلب کند اشاره کنیم او عکس ‌های زیادی از خود را در اینستاگرام منتشر کرده است وی لباس هایی که می پوشد را در پیج اصلی اینستاگرامش تبلیغ می‌ کند شما می‌ توانید ویدیو و عکس های زیادی از این مدل را در اینستاگرام ببینید البته او در کنار کوروش هم عکس های زیادی منتشر کرده است.

 • برای دنبال کردن پیج هلیا می توانید از این لینک کمک بگیرید.

یوتیوب هلیا گلبین راد را چگونه پیدا کنیم؟

یوتیوب یکی از برنامه ‌های جهانی می باشد که سلبریتی های معروف در آن فعالیت می کنند البته بسیاری از افراد هستند که توانسته اند با فعالیت در یوتیوب به معروفیت برسند یکی از افرادی که در یوتیوب فعالیت می‌ کند هلیا گلبین راد می باشد که از طریق فعالیت در یوتیوب توانسته به معروفیت برسد و درآمد زیادی هم از طریق یوتیوب به دست بیاورد. او ویدیو و لایو های زیادی در یوتیوب می‌ گذارد البته او تبلیغات بسیاری هم منتشر می کند شما می توانید با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب او جزو سابسکرایبر های او شوید.

هلیا گلبین راد مدل است؟

این مدل معروف در سال ۱۳۷۴ در کشور ایران در شهر تهران متولد شد وی بعد از چند سال به ترکیه مهاجرت کرد و اکنون ساکن ترکیه است که بعد از مهاجرت به ترکیه به معروفیت زیادی رسید البته او در ترکیه با یکی از خوانندگان معروف ایرانی به نام کوروش آشنا شد این مدل اینستاگرامی عکس های زیادی در ترکیه منتشر کرده است که شما می ‌توانید عکس‌ هایی از او را در اینستاگرام ببینید.

درامد هلیا از کجاست؟

درامد هلیا از کجاست؟

این مدل معروف از طریق های مختلفی به درآمد می ‌رسد ولی اصلی ‌ترین درآمدش از طریق مدلینگی می باشد البته وی در یوتیوب و توییتر و فیس بوک و اینستاگرام و برنامه‌ های دیگری هم فعالیت می‌ کند و توانسته از طریق فعالیت در این برنامه ها هم درآمد مختصری به دست بیاورد ولی درآمد بیشتر او از طریق مدلینگی می باشد وی درباره اینکه ثروتش هم اکنون چقدر است صحبت نکرده است و کسی نمی ‌داند که ثروت او چقدر است ولی او گفته است من از طریق تبلیغاتی که در اینستاگرام و برنامه های دیگر می گذارم پول هنگفتی می گیرم.

البته او بخشی از درآمد سایت کوروش وانتونز را هم دارد چرا که با کوروش به صورت مشترک این سایت را مدیریت می کنند!

هلیا گلبین راد کجا زندگی می کند؟

این مدل معروف زمانی که به دنیا آمد در تهران زندگی می ‌کرد ولی بعد از اینکه فعالیت خود را در عرصه مدلینگی آغاز کرد به ترکیه مهاجرت کرد و هم اکنون در استانبول زندگی می‌ کند او گفته است از زمانی که من به ترکیه مهاجرت کردم به معروفیت رسیدم. البته زمانی که او در ایران بود هم معروفیت زیادی داشت ولی از وقتی که به ترکیه مهاجرت کرده است توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. هلیا گلبین راد قد به این منظور است که قد این مدل معروف ۱۷۵ سانتی متر می باشد. هلیا گلبین راد سن به این معنا است که وی هم اکنون ۲۶ سال سن دارد.

هلیا گلبین راد قبل از عمل

این مدل معروف قبل از عمل چهره زیبایی نداشت ولی از زمانی که عمل کرده است چهره اش بسیار زیبا شده وی عکس ‌های زیادی از قبل عملش منتشر کرده است که این عکس ها مورد توجه فالوور هایش قرار گرفته است برخی از افراد می‌ گویند که او قبل از عمل زیبا نبود ولی الان بسیار زیبا شده است که بسیاری از افراد با این حرف موافق بودند. شما می توانید عکس هایی از قبل عمل این مدل معروف را در گوگل ببینید.

پیج هلیا گلبین راد را می توانید با وارد کردن نامش در قسمت جست و جوی اینستاگرام پیدا کنید. اینستا هلیا گلبین راد به این منظور است که این مدل معروف عکس های زیادی در اینستاگرام منتشر کرده و توانسته با منتشر کردن این عکس ‌ها توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. شاید برای شما سوال پیش بیاید که هلیا گلبین راد چند سال دارد؟ این مدل معروف ۲۶ سال سن دارد او متولد سال ۱۳۷۴ می باشد.

رابطه هلیا و کوروش چگونه است؟

چند وقتی بود گفته می‌ شد که این مدل معروف با کوروش که یکی از خوانندگان معروف ایرانی می باشد رابطه دارد که این حرف کاملا درست بود زمانی که این خبر منتشر شد توجه افراد زیادی به آن دو جلب شد این دو رابطه بسیار خوبی با هم دارند و حدود چند ماهی می ‌شود که با هم دوست هستند شما می ‌توانید عکس‌ های زیادی از این دو فرد معروف را در گوگل و اینستاگرام و برنامه ‌های دیگر ببینید البته چند وقتی بود که این دو با هم قهر کرده بودند و می خواستند که کات کنند ولی با هم آشتی کردند.

خانواده این مدل کجا هستند؟

خانواده این مدل معروف هم اکنون در تهران زندگی می ‌کنند این مدل معروف زمانی که متولد شد در تهران سکونت می ‌کرد ولی از زمانی که فعالیت خود را در عرصه مدلینگی آغاز کرده است به کشور ترکیه مهاجرت کرد. گفته می شد که خانواده او با مهاجرت وی مخالف هستند که خودش هم این حرف را تایید کرده است البته چند وقتی بود گفته می‌ شد که خانواده این مدل معروف هم به ترکیه مهاجرت کردند که این خبر کاملا دروغ بود خانواده او هم اکنون در کشور ایران و در شهر تهران سکونت می ‌کنند.

هلیا گلبین راد خواننده است؟

هلیا گلبین راد خواننده است؟

گفته می ‌شد که این مدل معروف خواننده است که این حرف کاملا دروغ بود او گفته است من در عرصه خوانندگی فعالیت نمی کنم و هیچ آهنگی نخوانده‌ ام ولی او در یکی از موزیک ویدیو های کوروش حضور داشته بود که باعث شد تا طرفداران این مدل فکر کنند که او خواننده است البته خود این مدل معروف گفته است من به خوانندگی علاقه زیادی دارم و شاید در آینده در عرصه خوانتدگی فعالیت کنم ولی الان فعلا در عرصه مدلینگی فعالیت می‌ کنم‌.

استوری های هلیا بیشتر در مورد چیست؟

این مدل معروف استوری های زیادی می ‌گذارد بیشتر استوری هایی که او می گذارد در کنار دوست پسرش یعنی کوروش است او با استوری هایی که می گذارد توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است البته او تبلیغات زیادی هم در اینستاگرام می گذارد شما می توانید با فالوو کردن پیج اینستاگرام او تمام استوری و پست هایی که در اینستاگرامش منتشر کرده است را ببینید تا متوجه شوید که موضوع استوری های او در چه مواردی می باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. هلیا گلبین راد چند سال سن دارد؟

  این مدل معروف هم اکنون ۲۶ سال سن دارد.

 2. هلیا گلبین راد و کوروش چه رابطه ای با هم دارد؟

  کوروش و این مدل معروف رابطه بسیار خوبی با هم دارند چند وقتی بود که گفته می‌ شد آن ها با هم ازدواج کرده اند ولی این خبر دروغ بود.

 3. پیج هلیا گلبین راد را چگونه می توان پیدا کرد؟

  پیج این مدل معروف را می توان با وارد کردن نامش در قسمت جست و جوی اینستاگرامتان پیدا کنید.

 4. اینستا هلیا گلبین راد چه تعداد فالوور دارد؟

  این مدل معروف در اینستاگرام حدود ۱۸۵K فالوور دارد.

به مقاله بالا امتیاز دهید ..
۰ / ۵
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.